Kiedy warto iść do podologa?
Do podologa warto iść wtedy, gdy pojawia się ból stóp, problem z paznokciami, odcisk, modzel, pękające pięty albo zmiana na skórze. Nie trzeba czekać, aż chodzenie stanie się trudne. Im wcześniej problem zostanie oceniony, tym łatwiej dobrać odpowiednie postępowanie. Wiele osób zgłasza się do podologa dopiero wtedy, gdy ból przeszkadza w pracy, spacerze lub założeniu …
